روميزي ترمه با بهترین کیفیت

آیا انواع روميزي ترمه را می شناسید؟ آیا می دانید کدام استان کشور بیشترین میزان تولید ترمه را دارد؟ ترمه از جمله وسیله های تزینی خانه است که در انواع مدل ها و طرح ها تولید می شود. از پرفروش ترین مدل های آن روميزی ترمه است که در طرح ها و رنگ های زیاد تولید و عرضه می شود. استان یزد بزرگ ترین تولیدکننده انواع محصولات ترمه در کشور است.

روميزي ترمه

کدام روميزي ترمه بهترین کیفیت را دارد؟

پارچه های ترمه را در الیاف متنوعی می بافند که هر کدام تراکم و تعداد رنگ مختلفی دارد و همین موضوع  در قیمت ترمه هم اثر دارد.

  1. ابریشم مصنوعی
  2. پلی استر

بهترین و باکیفیت ترین نوع روميزي ترمه آن است که از ابریشم مصنوعی یا ویسکوز بافته و تولید شده باشد. زیرا بالاترین تراکم بافت را  دارد و هر چه تعداد رنگ ها بیشتر شود، کیفیت و مرغوبیت پارچه ترمه هم زیادتر خواهد شد. حال اگر شما قصد داشته باشید که روميزي ترمه ای زیبا و در عین حال ارزان قیمت بخرید، نوع پلی استری آن بهترین گزینه خواهد بود. پلی استر الیافی است که جایگزین نخ شده است و کیفیت خوبی خواهد داشت در صورتی که با تراکم زیاد بافته شود و از نخ پلی استر مرغوبی استفاده شود.

روميزي ترمه

اگر به دنبال روميزي ترمه با انواع کیفیت ها و انواع الیاف هستید، این مجموعه روميزي ترمه خود را با الیاف ابریشم و پلی استر با بهترین کیفیت بافت و قیمت مناسب به فروش می رساند. عرضه انواع ترمه در طرح های متنوع و سنتی  با 12 تنوع رنگ زیبا و جذاب به صورت عمده از خدمات مجموعه ما می باشد.

جهت سفارش و خرید عمده این محصول با کارشناس فروش ما تماس بگیرید.