فروش عمده و ارزان ست کامل رومیزی ترمه

ست کامل رومیزی ترمه مجموعه ای از چند ته رومیزی ترمه است که می توان با خرید این نوع رومیزی زیبایی خاص و منحصربه فردی را برای خانه به ارمغان آورد. ست امل شامل 5عدد رومیزی است که در ابعاد مختلف کوچک عسلی تا بزرگ یک متر در یک متر در این ست موجود است.

قیمت ست 5 تکه رومیزی

انواع ست کامل رومیزی ترمه

ست کامل رومیزی ترمه

فروش عمده ترمه های یزد با برندهای مختلف و کیفیت های عالی و قیمت های مناسب عرضه می شود. ترمه های لطیف و نفیس طرفداران زیادی دارد و همه دوست دارند نمونه ای از آن را در خانه خود و محل کار داشته باشند.

انواع ست های ترمه یزد با کیفیت های متنوع و  دارای درجه بندی عرضه می شود و می توان فروش عمده انواع ترمه و محصولات تولیدی آن را مشاهده کرد که تولیدکنندگان آن را به مشتریان خود عرضه می کنند.

انواع ترمه مرغوب و درجه یک برای استفاده های مختلف مانند رومیزی و روتختی و روبالشتی و پشتی و به شکل های مختلف دیگر در دسترس مصرف کننده قرار دارد.

ترمه سنتی در طرح های دل چشم نواز و خوش رنگ دارای خرید و فروش بسیار فراوانی بوده و توسط تولیدکنندگان و شرکت های فروش به سراسر ایران عرضه می شود. محصولات ترمه بسیار متنوع بوده و از فروش عمده و مستقیم بسیار چشم گیری برخوردار است.

مشخصات و قیمت ست ترمه پلی استر

ست کامل رومیزی ترمه

آیا ست ترمه یزد را می شناسید؟ ست های ترمه برای میزهای پذیرایی و ناهار خوری بهترین گزینه تزئینی هستند. چرا که با طرح های زیبا و دلنواز می تواند زیبایی دوچندانی به دکوراسیون منزل شما ببخشد.

ست ترمه در دو نوع پلی استر و ابریشم بافته شده و به بازار یزد و همچنین دیگر استان ها عرضه می شود. هر کدام از این نخ ها دارای کیفیت مشخصی هستند و به دلیل تفاوت در بافتی که دارند قیمت های مختلفی نیز خواهند داشت. 

ست ترمه اغلب در مدل های زیر بافته می شود و موارد استفاده متنوعی دارد ه مشتری بنا بر نوع استفاده ای که دارد آن ها را خریداری می کند. از جمله کاربردهای زیر:

  • روی پشتی
  • روی میزهای پذیرایی
  • روی میزناهار خوری
  • روی میزهای جلو مبلی
  • روی مبل
  • روی ال سی دی و تلویزیون

نحوه خرید ست کامل رومیزی ترمه

قیمت ست 5 تکه رومیزی

سرویس ترمه از انواع دوخته شده و حاصله از پارچه ترمه است که بیشتر در مناطق یزد و اصفهان تولید و دوخته می شود. عرضه این محصول به دو صورت مستقیم و غیر مستقیم در بازار توزیع می شود. خرید سرویس های پذیرایی ترمه با شرایط ویژه در سایت های آنلاین امکان پذیر شده است.

نمونه ای از انواع سرویس های پذیرایی ترمه بیشتر تولید شده و به فروش می رسد و در واقع طرفداران بیشتری هم در بین خریداران دارد که در زیر نمونه ای از آن ذکر می شود:

  • سرویس سه تکه ترمه
  • سرویس چهار تکه ترمه
  • سرویس کامل پنج تکه ترمه
  • سرویس پذیرایی ترمه 

سرویس های ترمه برای استفاده روی انواع میزهای پذیرایی، میز جلومبلی، میزهای عسلی، میز تلویزیون و دیگر میزهای چوبی مورداستفاده قرار می گیرد.