فروش سجاده ترمه یزد با قیمت مناسب

سجاده ترمه از آن دست محصولات ترمه است که پرفروش است و اغلب در دو نوع ابریشمی و پلی استر تولید می شود. چند سال گذشتهسجاده ترمه اغلب برای جهیزیه عروس و به عنوان وسیله تزیینی خریداری می شد. ولی چند سالی است که بیشتر به عنوان وسیله مورد استفاده در خانه ها هم خریداری می شود.

فروش سجاده ترمه یزد

کیفیت انواع سجاده ترمه یزد

  1. سجاده ابریشم ترمه: این نوع جنس از ترمه بهترین نوع آن است که از الیاف لطیف و ظریف ابریشم تولید می شود و تراکم بسیار خوبی دارد. قیمت آن تقریبا دوبرابرنوع پلی استر آن است که البته به دلیل کیفیت خوبی که دارد،قیمت آن قابل قبول است.
  2. سجاده پلی استر ترمه: این نوع جنس ترمه بسیار ارزان تر از نوع ابریشمی آن است. پرطرفداربودن آن هم به همین دلیل است. سجاده ترمه پلی استر می تواند کیفیت خوبی داشته باشد، در صورتی که با تراکم بالا بافته شود و تعداد رنگ بیشتری استفاده شود.

فروش سجاده ترمه یزد

نحوه فروش سجاده ترمه یزد

اگر به دنبال خرید مستقیم و عمده انواع سجاده ترمه هستید، مجموعه ما سجاده های ترمه را در دو جنس پلی استر و ابریشم با بهترین کیفیت بافت و در رنگ بندی متنوع و در 12 رنگ به فروش می رساند. عرضه سجاده های ترمه با تلفیقی از هنر اسلامی و ایرانی در طرح های سنتی و زیبا ازنمونه کارهای این مجموعه است.

جهت سفارش و خرید عمده سجاده ترمه با کارشناس فروش ما تماس بگیرید.