ارزان ترین قیمت پارچه طرح ترمه ابریشمی

برای اطلاع از قیمت پارچه طرح ترمه ابتدا باید نوع ترمه عرضه شده را شناخت. پارچه ها در دو نوع ابریشم و پلی استر تولید شده و روانه بازار می‌شوند.اصیل ترین نوع ترمه پارچه ترمه ابریشمی است که دوخت محصولات مختلف استفاده می‌شود. از این پارچه برای تولید لباس و کیف و کفش سنتی و همچنین محصولات مختلف مربوط به دکورایسیون به کار برده می‌شود. معمولاً طرح پارچه های ترمه سنتی هستند و با دکوراسیون های کلاسیک و سنتی ست میشود.

قیمت پارچه طرح ترمه

مشخصات انواع پارچه ترمه ابریشمی

قیمت پارچه طرح ترمه

بهترین پارچه ترمه ابریشمی ویژگیها و مشخصات خاصی دارد. این این محصول از نخ بسیار مرغوب به ابریشم تولید می شود و جنسی بسیار نرم و لطیف دارد. در تولید انواع پارچه ابریشمی از رنگ های ثابت و با کیفیت استفاده می شود این امر سبب می شود که رنگ پارچه در اثر شستشو از بین نرود و با گذار زمان کدر و بی رنگ نشود.

برای بافت پارچه ترمه از یک نخ تار و چهار نخ پود استفاده می شود که بافت ضخیم و با کیفیتی را به وجود می آورد. نوع بافت این پارچه سنتی به شکلی است که برای استفاده حتماً باید آن را آستر کشی کرد.

از دو نوع نخ برای بافت پارچه ترمه استفاده می شود که مرغوب ترین و اصیل ترین آن خ ابریشم است. با استفاده از نخ ابریشم مصنوعی می توان پارچه های ظریف و خاصی را بافت که بوسیله آن بهترین نوع رومیزی ترمه را دوخته و روانه بازار کرد. با استفاده از پارچه ترمه ابریشم میتوان بالاترین کیفیت پارچه های ترمه یزد را به سراس جهان عرضه نمود.

قیمت پارچه ترمه

مرکز عرضه پارچه ترمه

یکی از بزرگترین مراکز عرضه این نوع پارچه سنتی استان یزد است که بالاترین میزان تولید پارچه ترمه را در سال به خود اختصاص داده است. از این نوع پارچه می توان برای دوخت انواع ست هایی مانند ست شاه نشین ترمه، ست کیف و کفش، ست رومیزی و غیره استفاده کرد. این مجموعه یکی از مراکز فروش پارچه ترمه است که به صورت مستقیم و قیمت کارخانه محصولات خود را عرضه کرده است. این امر سبب می‌شود که واسطه های فروش از آن حذف شوند و خریداران عمده بتوانند خرید بیشتر با سود بالاتری را تجربه کند. صادرات پارچه ترمه ایرانی به سایر کشورها مانند ترکیه و عراق نیز انجام می‌شود. صادرات این نوع پارچه از نظر اقتصادی برای کشور سودمند است و ارزآوری بالایی دارد. برای اطلاع از قیمت پارچه طرح ترمه می توانید با مشاوران فروش این مجموعه از طریق ئاتساپ یا تماس تلفنی در ارتباط باشید.